Wenn TAB ULTRA 10.4" 8GB RAM 128 GB HAFIZA 2000x1200 FULL HD IPS 8 ÇEKİRDEK İŞLEMCİ

                          10.4" EKRAN │366 G AĞIRLIK │ METAL KASA
10.4" geniş ekranıyla film izlemenin ve oyun oynamanın keyfini çıkarın. Minimize edilmiş çerçevesi ile tablet boyutunu artırmadan daha büyük ekran/gövde oranı sağlar. Oldukça kompakt tasarımı sayesinde saatlerce oynasanız bile ellerinizin yorulmasını önler.
BOYUTLARININ ÖTESİNDE BİR PİL
Wenn TAB ULTRA bu kadar ince bir cihazdan beklemeyeceğiniz bir güce sahip. 7000 mAh* pil, bir yere gitmeniz gerektiğinde veya izleyecek çok fazla içeriğiniz olduğunda, şarj cihazınızı uzun bir süre boyunca unutma özgürlüğü tanır.
 
YAŞADIĞINIZ HER ANI YAKALAYABİLEN BİR KAMERA
 
Wenn TAB ULTRA’nın kamerası yaşadığınız anları yakalamaya ve paylaşmaya hazır. Etkileyici bir portre ya da nefes kesen bir manzara; nerede olursa olsun tüm anlarınızı bu cihazla yakalayabilirsiniz. 13MP ana kamerası ile anılarınız canlı, parlak ve net kalmaya devam eder.
 
Daha ince çerçeve, küçük boyutlu bir tablette 10.4" büyüklüğünde bir ekran sunulmasını sağlar. İster parkta ister evde; manzara
modunda zengin stereo sesler sağlayan çift hoparlörle en sevdiğiniz filmlerin keyfini çıkarın.
128GB HAFIZA | 256GB MICROSD KARTI
 
Wenn TAB ULTRA yüksek çözünürlüklü tüm videolarınızı, fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı depolayabileceğiniz 128GB depolama alanına sahiptir. Bir microSD kartı ile depolama alanınızı 256GB 'a kadar artırabilirsiniz. Sevdiğiniz fotoğraf ve videoları, ihtiyacınız olan dosyaları elemenize gerek kalmadan rahatlıkla saklayabilirsiniz.
 
 
 
OYUN PERFORMANSI VE  ÇALIŞMA VERİMLİLİĞİNİZDE ÇITAYI YÜKSELTİN
 
Yüksek performanslı Octa Core MTK6762  seti ile donatılmış olan Wenn Tab ULTRA, izleme ve oyun deneyiminizin sürekli akıcı ve hızlı kalmasını sağlar. Aynı anda birden çok görevi kolaylıkla yerine getirebilir ve tek seferde iki uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Ayrıca bir microSD kartı kullanarak hafıza kapasitesini 256GB ’ın üzerine çıkarabilir, önemli dosyalarınızın hemen elinizin altında olmasını sağlayabilirsiniz.